Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

Le balcon - Edouard Manet

Napisz pierwszą recenzję tego produktu

Produkt dostępny

50,00 zł

Krótki opis

 

* Pola wymagane

50,00 zł

Le balcon - Edouard Manet

Kliknij dwukrotnie na obrazie powyżej aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach

Pomniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

O autorze:

Edouard Manet - jeden z najwybitniejszych i najbardziej znanych twórców impresjonistycznych, choć był starszy od pozostałych malarzy tego nurtu. Manet nie był jednak artystą idącym na kompromisy. Jego prace budziły różne emocje. Jego malarstwo impresjonistyczne było niekonwencjonalne, odważne i kontrowersyjne. Manet zdecydowanie odrzucał wszystkie konwencje, daleki był od malarstwa akademickiego, ale choć jego prace szokowały, on sam nigdy nie miał na celu wywoływania skandali.

 

O produkcie: wydruk na płótnie w formie obrazu

Wydruk na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym oprawiony na sosnowym blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej, tzw. krośnie). Jest to blejtram, jakiego używają malarze do naciągnięcia tradycyjnego płótna. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez użycia dodatkowych ram.

Obraz zabezpieczamy dodatkowo warstwą werniksu, który chroni wydruk przed szkodliwym działaniem promini UV oraz kurzem.

Wykonany przez nas obraz można również oprawić w dowolnym momencie w ramę zewnętrzną dla podkreślenia walorów estetycznych. Usługę taką wykonują lokalne punkty oprawy obrazów.

Obrazy są przez nas starannie pakowane w folię bąbelkową oraz mocny karton, tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Obrazy wysyłamy kurierem.


Get Adobe Flash
player