Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

In a Cafe, or The Absinthe - Edgar Degas

Napisz pierwszą recenzję tego produktu

Produkt dostępny

45,00 zł

Krótki opis

 

* Pola wymagane

45,00 zł

In a Cafe, or The Absinthe - Edgar Degas

Kliknij dwukrotnie na obrazie powyżej aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach

Pomniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

O autorze:

Edgar Degas - Powszechnie uznaje się go za impresjonistę, jednak jego malarstwo nie do końca wtapiało się w ten nurt. Jego prace noszą jednak znamiona realizmu. Jednak stosowane przez niego innowacyjne techniki i zaskakujące kompozycje oraz praca światłem stawiają go w szeregu mistrzów impresjonizmu. Mimo tego, że obce mu było malowanie pejzaży czy martwej natury, czyli znamiennych dla impresjonizmu tematów, zdecydowanie przyczynił się on do rozpowszechnienia tego kierunku. Jego przygoda z malarstwem zaczęła się od odzwierciedlania na płótnie scenek historycznych, a imponujące umiejętności przedstawiania postaci w ruchu miały wpływ na powstanie, typowych dla malarstwa impresjonistycznego, obrazów wyścigów konnych czy dynamicznych scen sportowych. Znany jest jednak przede wszystkim z umiłowania dla tańczących kobiet.

 

O produkcie: wydruk na płótnie w formie obrazu

Wydruk na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym oprawiony na sosnowym blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej, tzw. krośnie). Jest to blejtram, jakiego używają malarze do naciągnięcia tradycyjnego płótna. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez użycia dodatkowych ram.

Obraz zabezpieczamy dodatkowo warstwą werniksu, który chroni wydruk przed szkodliwym działaniem promini UV oraz kurzem.

Wykonany przez nas obraz można również oprawić w dowolnym momencie w ramę zewnętrzną dla podkreślenia walorów estetycznych. Usługę taką wykonują lokalne punkty oprawy obrazów.

Obrazy są przez nas starannie pakowane w folię bąbelkową oraz mocny karton, tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Obrazy wysyłamy kurierem.


Get Adobe Flash
player