Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

La bergère - Camille Pissarro

Napisz pierwszą recenzję tego produktu

Produkt dostępny

45,00 zł

Krótki opis

 

* Pola wymagane

45,00 zł

La bergère - Camille Pissarro

Kliknij dwukrotnie na obrazie powyżej aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach

Pomniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

O autorze:

Camille Pissarro - francuski malarz impresjonistyczny i neoimpresjonistyczny pochodzenia żydowskiego. Skupiał się głównie na pejzażach i scenkach rodzajowych, a w późniejszych latach życia skłaniał się ku obrazom Paryża i żyjących w nim ludzi. Skupiał się na malowaniu pejzaży i krajobrazów. Przekonują o tym takie obrazy jak: Ogrody Hermitage w Pontoise czy Okolice Louveciennes. Wiele dzieł dotyczących tematyki wiejskiej niestety nie przetrwało wojny francusko-pruskiej z lat 1870-71. Ze względu na swoje zaangażowanie i doświadczenie artystyczne dla wielu stał się przywódcą i nauczycielem. Był najbardziej szanowanym i poważanym artystą w grupie Moneta, Renoira, Degasa i Cezanne’a. Dla wielu był inspiracją i wzorem.

 

O produkcie: wydruk na płótnie w formie obrazu

Wydruk na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym oprawiony na sosnowym blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej, tzw. krośnie). Jest to blejtram, jakiego używają malarze do naciągnięcia tradycyjnego płótna. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez użycia dodatkowych ram.

Obraz zabezpieczamy dodatkowo warstwą werniksu, który chroni wydruk przed szkodliwym działaniem promini UV oraz kurzem.

Wykonany przez nas obraz można również oprawić w dowolnym momencie w ramę zewnętrzną dla podkreślenia walorów estetycznych. Usługę taką wykonują lokalne punkty oprawy obrazów.

Obrazy są przez nas starannie pakowane w folię bąbelkową oraz mocny karton, tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Obrazy wysyłamy kurierem.


Get Adobe Flash
player