Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

La Toilette - Mary Cassatt

Napisz pierwszą recenzję tego produktu

Produkt dostępny

50,00 zł

Krótki opis

 

* Pola wymagane

50,00 zł

La Toilette - Mary Cassatt

Kliknij dwukrotnie na obrazie powyżej aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach

Pomniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

O autorze:

Mary Cassatt - Zaliczana do grona wybitnych amerykańskich malarek, francuskiego pochodzenia. Sukcesy odnosiła również w grafice. Jej malarstwo wpisuje się w nurt impresjonistyczny. Artystka zasłynęła obrazami o tematyce z życia codziennego. Często malowała kobiece i dziecięce portrety. Potrafiła uchwycić piękno macierzyństwa. Jej twórczość cechowała intymność, delikatność i elegancja. Duży wpływ na prace Mary miały dzieła Henry’ego Jamesa. Była indywidualistką. Lubowała się w pastelowych odcieniach. Ponadto tworzyła kolorowe drzeworyty. Jej prace w dużym stopniu przyczyniły się do rozpromowania impresjonizmu w USA.

 

O produkcie: wydruk na płótnie w formie obrazu

Wydruk na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym oprawiony na sosnowym blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej, tzw. krośnie). Jest to blejtram, jakiego używają malarze do naciągnięcia tradycyjnego płótna. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez użycia dodatkowych ram.

Obraz zabezpieczamy dodatkowo warstwą werniksu, który chroni wydruk przed szkodliwym działaniem promini UV oraz kurzem.

Wykonany przez nas obraz można również oprawić w dowolnym momencie w ramę zewnętrzną dla podkreślenia walorów estetycznych. Usługę taką wykonują lokalne punkty oprawy obrazów.

Obrazy są przez nas starannie pakowane w folię bąbelkową oraz mocny karton, tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Obrazy wysyłamy kurierem.


Get Adobe Flash
player