Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

Agostina - Jean Baptiste Camille Corot

Napisz pierwszą recenzję tego produktu

Produkt dostępny

45,00 zł

Krótki opis

 

* Pola wymagane

45,00 zł

Agostina - Jean Baptiste Camille Corot

Kliknij dwukrotnie na obrazie powyżej aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach

Pomniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

O autorze:

Jean Baptiste Camille Corot - francuski malarz, jeden z najwybitniejszych pejzażystów XIX w. Wiosny i lata spędzał we Francji w plenerze, malując małe i spontaniczne szkice pejzażowe (m.in. z Bretanii, Burgundii, Fontainebleau i Normandii), zimy w pracowni w Paryżu, pracując nad obrazami przeznaczonymi na Salon. Corota cechuje poetycki nastrój, wnikliwa obserwacja natury, ściszona kolorystyka i wibracja światła. Początkowo malował słoneczne pejzaże z motywami architektury o kontrastowym, światłocieniowym modelunku bryły. W okresie dojrzałym powstawały melancholijne, idylliczne i intymne krajobrazy o przymglonym, srebrzystym kolorycie. W ostatnich obrazach posługiwał się techniką bliską impresjonizmowi. Łączył zalety klasycysty, romantyka i realisty.

 

O produkcie: wydruk na płótnie w formie obrazu

Wydruk na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym oprawiony na sosnowym blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej, tzw. krośnie). Jest to blejtram, jakiego używają malarze do naciągnięcia tradycyjnego płótna. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez użycia dodatkowych ram.

Obraz zabezpieczamy dodatkowo warstwą werniksu, który chroni wydruk przed szkodliwym działaniem promini UV oraz kurzem.

Wykonany przez nas obraz można również oprawić w dowolnym momencie w ramę zewnętrzną dla podkreślenia walorów estetycznych. Usługę taką wykonują lokalne punkty oprawy obrazów.

Obrazy są przez nas starannie pakowane w folię bąbelkową oraz mocny karton, tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Obrazy wysyłamy kurierem.


Get Adobe Flash
player