Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

A Thicket of Deer at the Stream of Plaisir-Fontaine - Gustave Courbet

Napisz pierwszą recenzję tego produktu

Produkt dostępny

45,00 zł

Krótki opis

 

* Pola wymagane

45,00 zł

A Thicket of Deer at the Stream of Plaisir-Fontaine - Gustave Courbet

Kliknij dwukrotnie na obrazie powyżej aby zobaczyć go w pełnych rozmiarach

Pomniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

O autorze:

Gustave Courbet - wybitny malarz francuski realista o usposobieniu buntowniczym pochodzący z zamożnej wielodzietnej rodziny. Naukę malarstwa rozpoczął w wieku lat 16. Zajmował się głównie malarstwem rodzajowym, portretowym, pejzażowym oraz martwą naturą. Gustave Courbet był chyba jednym z największych marzycieli w długiej historii sztuki. Zarówno w swoich portretach i krajobrazach, jak i w tworzonych martwych naturach i rysunkach – zawierał zawsze fragmenty swojego własnego intymnego świata: tego najbardziej skrywanego i osobistego, niezwykle zmysłowego i romantycznego.

 

O produkcie: wydruk na płótnie w formie obrazu

Wydruk na wysokiej jakości bawełnianym płótnie artystycznym oprawiony na sosnowym blejtramie (drewnianej ramie wewnętrznej, tzw. krośnie). Jest to blejtram, jakiego używają malarze do naciągnięcia tradycyjnego płótna. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez użycia dodatkowych ram.

Obraz zabezpieczamy dodatkowo warstwą werniksu, który chroni wydruk przed szkodliwym działaniem promini UV oraz kurzem.

Wykonany przez nas obraz można również oprawić w dowolnym momencie w ramę zewnętrzną dla podkreślenia walorów estetycznych. Usługę taką wykonują lokalne punkty oprawy obrazów.

Obrazy są przez nas starannie pakowane w folię bąbelkową oraz mocny karton, tak aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Obrazy wysyłamy kurierem.


Get Adobe Flash
player