OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

Poznaj opinie naszych klientów"To dobra inwestycja dla tych którzy chcą choć trochę ubarwić swój świat wokoło. Obsługa na należytym poziomie,duży wybór wzorów,przesyłki dostarczane w szybkim tempie,jakość naklejek również bardzo dobra. Ja kupiłam już dwie naklejki jedna na laptopa z której jestem bardzo zadowolona ponieważ nie widać już jak jest on bardzo porysowany,druga to naklejki pod nadgarstki jednakże nie użyłam ich do celu z myślą jak są produkowane a okleiłam sobie nimi mój dysk zewnętrzny :)był on nieco duży i czarny wiec chciałam sobie jakoś zrekompensować jego wielkie wymiary :) teraz wygląda bardzo ładnie :)"

Opinię podesłała: Kasia


"- towar spełnił moje oczekiwania, co więcej przerósł je. Wszyscy znajomi się zachwycają matą na lodówkę :)
- jestem bardzo zadowolona z obsługi
- przesyłka dotarła szybko, bez problemów"

Opinię podesłała: Joanna


"Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za dostarczenie mi niesamowitych naklejek, dzięki którym udało mi się w znacznym stopniu poprawić wygląd komputera oraz xboxa, jestem bardzo wdzięczny obsłudze za terminowe dostarczenie przesyłki, za bardzo wysoką jakość produktu i za wielką pomoc , a także doskonały kontakt z klientem."

Opinię podesłał: Krzysztof


"Towar spełnia moje oczekiwania.
Moim błędem było tylko nie wzięcie pod uwagę odległości drzwi od drzwi czego efektem jest nie pokrywania się idealnie wzoru.
Obsługa perfekt,przesyłka bez żadnych zastrzeżeń."

Opinię podesłała: Małgosia


" Jestem bardzo zadowolona, towar spełnia moje oczekiwania, obsługa była na należytym poziomie, przesyłka została dostarczona terminowo, nie mam żadnych zastrzeżeń. "

Opinię podesłała: Basia


"Towar był bardzo dobrej jakości, obsługa sprawna, szybka, bezproblemowa, przesyła dotarła bardzo szybko. Bardzo dziękuję."

Opinię podesłał: Tomek


"Jestem bardzo zadowolona z zakupionej maty na lodówkę. Obsługa jest bardzo profesjonalna, potrafi doradzić i odpowiada ta każde pytanie. Przesyłka była w miarę dobra. Za jakiś okres planuję ponowny zakup maty- chyba będą to tulipany. pozdrawiam "

Opinię podesłała: Sylwia

Get Adobe Flash
player