OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

Koszt i czas dostawy

Zamówiony towar dostarczamy po opłaceniu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Można go także odebrać osobiście (po opłaceniu zamówienia i otrzymaniu od nas informacji potwierdzającej jego realizację) w punkcie odbioru osobistego w Częstochowie przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.Sposób dostawyKoszt dostawyOpis
Poczta Polska (polecony, priorytet)9 zł1 lub 2 dni robocze od nadania przesyłki.
Przesyłka kurierska18 zł1 dzień roboczy od nadania przesyłki.
Metoda wysyłki kurierem dostępna jest tylko dla mat magnetycznych.
Odbiór osobisty0 złO zrealizowaniu zamówienia informujemy e-mailem bądź telefonicznie.

Uwaga. Zamówienia o wartości powyżej 300 zł wysyłamy do Państwa gratis! Nasz sklep internetowy automatycznie pominie koszt wysyłki w Państwa koszykach zakupowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej promocji.

Zamówienia wysyłamy w specjalnych tubach. Dzięki temu zamówione produkty dotrą w nienaruszonym stanie:


Niestety nie mamy wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. Po wysłaniu zamówienia wysyłamy e-mail, który potwierdza fakt wysyłki zamówienia.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Zamówienie nadane na Poczcie Polskiej do godz. 15.00 powinno dojść na następny dzień roboczy, a nadając przesyłkę po godzinie 15.00 zamówienie powinno przyjść w ciągu 2 dni roboczych.

Get Adobe Flash
player