Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

Instrukcje

InstrukcjeOklejki na laptopa

Mierzenie laptopa:

Oklejkę naklejamy na płaską powierzchnię obudowy laptopa, dlatego należy podać wymiary zamawianej Oklejki, nie uwzględniając spadów przy krawędziach notebooka. Co zrobić z zawiasami i logo? Nie wykonujemy wycięć w Oklejkach, jednak gdy nie chcesz pomijać zawiasów, czy zakleić logo producenta, możesz wykonać wycięcia we własnym zakresie. Wystarczą do tego zwykłe nożyczki lub nożyk introligatorski.

mierzenie laptopa                   przykładowa Oklejka

Przyklejanie Oklejki:

1. Prosimy starannie oczyścić powierzchnię klapy laptopa, na której zostanie przyklejona Oklejka. To bardzo ważna czynność, nie można jej pominąć.

2. Po dokładnym oczyszczeniu klapy laptopa, przyszła pora na naklejenie Oklejki. Oklejanie zaczynamy od krótszej krawędzi klapy laptopa, ponieważ ułatwi nam to cały proces. Proszę odkleić około 2-5 cm Oklejki.

3. Delikatnie przyklej Oklejkę do klapy notebooka, kontrolując czy Oklejka przykleja się tak jak chcemy, czy nie przykleja się krzywo. To najważniejsza część całego procesu, jeśli w tym miejscu Oklejkę przykleimy krzywo, później ciężko nam będzie to naprawić.

4. Jeśli wszystko jest w porządku, możemy za pomocą miękkiego materiału (np. ściereczki), powoli naklejać pozostałą część Oklejki. Prosimy pamiętać, aby robić to wolno i dokładnie, eliminując przy tym pęcherzyki powietrza, które mogą się pojawić.

5. Podziwiamy końcowy efekt :)

Przyklejanie Oklejki

Zdejmowanie Oklejki:

Jeśli będziesz chciał zdjąć Oklejkę z laptopa, zacznij ją zwyczajnie, powoli odklejać z każdego rogu laptopa w kierunku jego środka. 

Oklejki pod nadgarstki

Mierzenie laptopa:

1. Oklejkę naklejamy na płaską powierzchnię obudowy laptopa oraz delikatne nachylenia.

2. Oklejka powinna znaleźć się na powierzchni między boczną krawędzią laptopa a touchpadem. Zostawmy kilka milimetrów wolnego miejsca od tych krawędzi.

mierzenie laptopa                   przykładowe podnadgarstki

Przyklejanie i zdejmowanie Oklejki:

Naklejanie Oklejki pod nadgarstek jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka sekund. Analogicznie do Oklejek na zewnętrzną klapę laptopa (instrukcja powyżej).

A co jeśli na obudowie w miejscu, gdzie chcemy nakleić Oklejki pod nadgarstki znajdują się małe naklejki producenta (AMD, INTEL, itp.)? Musimy je odkleić. Jeśli chcemy je pozostawić, podajmy przy dokonywaniu zakupu w naszym sklepie wymiary obszaru, w którym nie ma tych naklejek.

Jeśli będziesz chciał zdjąć Oklejkę z laptopa, zacznij ją zwyczajnie, powoli odklejać:

odklejanie oklejki pod nadgarstki 

Maty magnetyczne na lodówki

Instrukcja mierzenia lodówki:Jak złożyć zamówienie na matę magnetyczną na lodówkę: Poniżej prezentujemy film instruktażowy, który pokazuje jak złożyć zamówienie na matę magnetyczną na lodówkę.


 

Naklejki ścienne

Get Adobe Flash
player