Uwaga. Obecnie brak możliwości składania zamówień w sklepie. Za utrudnienia przepraszamy.

OklejGo.pl

Przejdź do strony głównej sklepu »

 
 

Odpowiedzi na pytania (FAQ)

 

Ile trwa realizacja zamówienia?

Prosimy wziąć pod uwagę, że zamówienia wykonujemy na wymiar klienta, nie są to produkty "z półki". Czas realizacji od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie do momentu wysyłki trwa do 10 dni roboczych.

Jakie są maksymalne wymiary produktów?

Jeśli nie zaznaczono inaczej, obowiązują następujące maksymalne wymiary dla produktów w naszym sklepie:

- oklejki na laptopa: 400 x 285 mm
- podnadgarstki: 175 x 105 mm
- maty magnetyczne na zmywarki: 60 x 70 cm

Czy wystawiacie Faktury VAT?

Tak. Faktura może zostać wystawiona na dane podane podczas składania zamówienia w formularzu zamówieniowym. Faktura zostanie wysłana wraz z zamówieniem.

Czy można liczyć na rabat przy zakupie większej ilości produktów?

Tak. Przy zakupie większej ilości produktów w naszym sklepie skontaktuj się z nami pisząc na adres biuro@oklejgo.pl, a zaproponujemy Ci odpowiedni rabat.

W jaki sposób i kiedy powinienem opłacić swoje zamówienie?

Zamówienie możesz opłacić przelewem na rachunek bankowy lub za pomocą karty płatniczej podczas składania zamówienia. Potrzebne dane do wykonania przelewu otrzymasz automatycznie e-mailem po złożeniu zamówienia. Dane te znajdziesz również w regulaminie w sekcji "PŁATNOŚĆ".

Czy wysyłacie zamówienia poza granicę Polski?

Tak, jednak nie ma obecnie możliwości dokonania takiego zamówienia w sklepie internetowym. Prosimy zatem o kontakt mailowy, aby ustalić koszty wysyłki dla zamówienia wysyłanego poza granicę Polski.

Czy dam radę sam nakleić Oklejkę na laptopa?

Czynność ta jest bardzo prosta. Wraz z Oklejką otrzymasz wydrukowaną instrukcję. Nie potrzebujesz do tego żadnych specjalistycznych narzędzi, a czas jaki musisz na to poświęcić to około 5 minut.

Jak zabezpieczacie do wysyłki zamówione produkty?

Zamówione produkty wysyłamy w twardych i bezpiecznych tubach ochronnych. Możesz być spokojny. Twoje zamówione produkty przyjdą w nienaruszonym stanie.

Czy po zdjęciu oklejki pozostają ślady kleju na laptopie ?

W 99% przypadków po zdjęciu oklejki żaden ślad na laptopie nie pozostaje. W niektórych przypadkach zdarza się jednak, że resztki kleju należy usunąć wilgotną gąbeczką przy wyłączonym komputerze.”

Czy magnes na lodówkę może się zniszczyć ?

Jeśli magnes na lodówkę nie będzie narażony na wysokie lub niskie temperatury to będzie on służył właścicielowi długie lata

Jak złożyć zamówienie na matę magnetyczną na lodówkę?

Poniżej prezentujemy film instruktażowy, który pokazuje jak złożyć zamówienie na matę magnetyczną na lodówkę.

Get Adobe Flash
player